Генеральний план>>>

Ua >Ru>

Головна
Квадрокоптер
Про інститут

Генеральний план

Проекти
Історія
Контакти
Директор
Прес-реліз

сільськогосподарського призначення (всього 16,7 тис. га, з яких вилучаються для розміщення всіх видів будівництва 5,0 тис. га, решта - використовується як охоронні зелені зони із збереженням існуючої функції з певними обмеженнями), а також 28 населених пунктів, в їх числі: міста Вишгород та Вишневе, селища міського типу Чабани, Коцюбинське, Козин, села Зазим"є, Погреби (Броварського району), Вишеньки, Гнідин, Проліски (Бориспільського району), Нові та Старі Петрівці, Осещина (Вишгородського району), Гатне, Горенка, Крюківщина, Мощун, Лісники, Новосілки, Петропавлівська та Софіївська Борщагівки, Петрівське, Ходосівка, Хотів (Києво-Святошинського району), Нові Безрадичі, Підгірці, Ппюти, Романків (Обухівського району)

В цілому біля 50% зайнятого населення цих населених пунктів (у деяких - до 80%) працює на підприємствах та установах Києва.

Передбачається збільшення озеленених територій (з 20,3 кв. м до 28,7 кв. м на одну людину), лісопаркових територій (з 133,2 кв. м до 184,5 кв. м на одну людину), площі об'єктів природно-заповідного фонду (з 10,6 тис. га до 17,1 тис. га), територій масового відпочинку (з 41 тис. га до 59 тис. га), ємності курортних зон (з 14,1 тис. місць до 19,4 тис. місць), туристського потоку (з 0,4 млн. осіб до 2,9 млн. осіб).

Розвиток транспортної системи міста передбачений в таких основних напрямках:

  • виведення транзитного вантажного руху та вантажної роботи за межі міста;
  • будівництво обхідних залізничних та автомобільних доріг з включенням їх в систему транзитних міжнародних коридорів;
  • використання залізничного та водного транспорту для міських пасажирських перевезень;
  • будівництво нових автовокзалів, закриття Центрального автовокзалу та 2-х автостанцій, розташованих в існуючій щільній забудові;
  • розвиток всіх видів громадського пасажирського транспорту при наданні пріоритетів екологобезпечним: метрополітену та тролейбусу. Кількість ліній метрополітену збільшиться з трьох до п'яти, їх загальна довжина - з 51,7 км до 112,7 км, кількість станцій - з 40 до 86.

Передбачається подальший розвиток інженерної інфраструктури та надання домінуючої ролі при її формуванні екологічним та ресурсозберігаючим чинникам.

 

Сторінки: 1 2 3 4 5

© 2003-2016 Київгенплан. Всі права захищені.